SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”NEAGOE-VODA BASARAB”
-ORAR 2020-2021-
LUNI
Ora | IX A | IX B | X A | X B | XI A | XI B | XII A | XII B |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR |
8-9 | TIC | ROM | MAT | ANTR | FR/EN | FR/EN | ED.VIZ | IBO |
9-10 | FR/EN | FR/EN | TIPIC | MAT | ECON | ROM | SNT | ST.FORM |
10-11 | MAT | IST. ART | ANTR | ROM | LAT | DOG | FR/EN | FR/EN |
11-12 | GEO | MAT | SPIR | ROM | MUZ. PSAL | ECON | ROM | ED. VIZ |
12-13 | ROM | MUZ. LIN | FR/EN | FR/EN | DOG | ROM | SVT | SC. DEC |
13-14 | ROM | GEO | ROM | SVT | MUZ LIN | IST. ART | FR/EN | FR/EN |
14-15 | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ||||
15-16 | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR |
MARTI
Ora | IX A | IX B | X A | X B | XI A | XI B | XII A | XII B |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR |
8-9 | SPIR | SVT | IST | SC. DEC | ROM | ED. FIZ | LIT | IST |
9-10 | IST | ROM | MUZ. PSAL | ST. FORM | TIPIC. LIT | IST | OMIL | ED. FIZ |
10-11 | ED. FIZ | IST | DOG | ED. VIZ | IST | ROM | MUZ. PSAL | MOR. CREST |
11-12 | LAT | LOG | ED. VIZ | IST | GRE | SNT | IST | ROM |
12-13 | MUZ. PSAL | ED.FIZ | MUZ. LIN | SNT | DOG | ED. VIZ | FILO | TIC |
13-14 | DOG | SC. DEC | TIC | GEO | MUZ. LIN | IBOR | FILO. | |
14-15 | LOG |
MIERCURI
Ora | IX A | IX B | X A | X B | XI A | XI B | XII A | XII B |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR |
8-9 | FR/EN | FR/EN | ROM | FIZ | ED. FIZ | MOR. CRES | GEO | ST. CUL |
9-10 | LIT | CHI | FR/EN | FR/EN | ROM | IBU | ED.FIZ | GEO |
10-11 | CHI | ST.CUL | ROM | ED.FIZ | FR/EN | FR/EN | MOR. CRES | DOG |
11-12 | ED. VIZ | ROM | ED. FIZ | ROM | IBU | GEO | LIT | ST.TEH |
12-13 | GRE | ROM | FIZ | ROM | GEO | ST. FORM | SPIR | REST. IC |
13-14 | FIZ | TIC | CHI | FR/EN | FR/EN | MUZ. LIN | SVT | |
14-15 | FIZ |
JOI
Ora | IX A | IX B | X A | X B | XI A | XI B | XII A | XII B |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR |
8-9 | MUZ. LIN | ST FORM | PSIH | ST. CUL | FR/EN | FR/EN | ROM | SNT |
9-10 | SNT | ST CUL | LAT | PSIH | SPIR | SC. DEC | FR/EN | FR/EN |
10-11 | SNT | ED.VIZ | FR/EN | FR/EN | IBO | ST. CUL | DOG | ROM |
11-12 | MUZ. PSAL | ST.FORM | GRE | FIZ | MOR. CRES | REST.IC | FR/EN | FR/EN |
12-13 | FR/EN | FR/EN | ROM | MUZ LIN | ED. VIZ | SVT | GRE | IST. ART |
13-14 | FIZ | FIZ | ST. CUL | CAT | DOG | ROM | ||
14-15 | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR |
15-16 | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR | ANS. COR |
VINERI
Ora | IX A | IX B | X A | X B | XI A | XI B | XII A | XII B |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR |
8-9 | BIO | TIC | MUZ PSAL | IST ART | TIPIC LIT | ST. FORM | IBU | ROM |
9-10 | TIC | BIO | SNT | ST FORM | ROM | ST CUL | LAT | DOG |
10-11 | ROM | MAT | SVT | TIC | SNT | BIO | DOG | ST CUL |
11-12 | ROM | TIPIC LIT | MAT | BIO | SVT | TIC | IBOR | ST CUL |
12-13 | MAT | SNT | BIO | TIPIC LIT | MUZ. PSAL | ST. MAT | TIC | ST FORM |
13-14 | FIZ | GEO | MAT | TIC | MUZ. LIN |
ORAR 2020-2021 CADRE DIDACTICE
Profesor: FILIPOIU MIHAELA
Disciplina : Limba și Literatura Română – 20 ore
Ora | Luni | Marți | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | IXB | XIA | XA | XIIB | XIIB |
9-10 | XIB | IXB | XIA | XIA | |
10-11 | XIB | XA | XIIA | ||
11-12 | XIIA | XIIB | IXB | XA | |
12-13 | XIB | IXB | XIIA | ||
13-14 | XA |
Profesor: Martin Nicoleta-Florentina
Disciplina: Limba si Literatura Română – 8 ore
Ora | LUNI | MARTI | MIERCURI | JOI | VINERI |
8-9 | |||||
9-10 | |||||
10-11 | X B | IX A | |||
11-12 | X B | X B | IX A | ||
12-13 | IX A | X B | |||
13-14 | IX A |
Profesor: URECHE OANA
Disciplina : Limba engleză – 14 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | XI AB,L2 | IX AB,L2 | XI AB,L1 | ||
9-10 | IX AB,L2 | X AB,L1 | XII AB,L2 | ||
10-11 | XII AB,L2 | XI AB,L1 | X AB,L2 | ||
11-12 | XII AB,L1 | ||||
12-13 | X AB,L2 | IX AB,L1 | |||
13-14 | XII AB,L1 | XI AB,L2 |
Profesor: ŞTEFAN SIMONA ADRIANA
Disciplina: Limba franceză – 14 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | XIAB,L1 | IXAB,L1 | XIAB,L2 | ||
9-10 | IXAB,L1 | XAB,L2 | XIIAB,L1 | ||
10-11 | XIIAB,L1 | XIAB,L2 | XAB,L1 | ||
11-12 | XIIAB,L2 | ||||
12-13 | XAB,L1 | IXAB,L2 | |||
13-14 | XIIAB,L2 | XIAB,L1 |
Profesor: Ogiolan Marinela
Disciplina: Matematică – 8 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | XA | ||||
9-10 | XB | ||||
10-11 | IXB | IXB | |||
11-12 | IXA | XA | |||
12-13 | IXA | ||||
13-14 | XB |
Profesor: Bodescu Adrian
Disciplina: TIC – 10 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | IX A | IX B | |||
9-10 | IX A | ||||
10-11 | X B | ||||
11-12 | XI B | ||||
12-13 | XII B | XII A | |||
13-14 | X A | IX B | XI A |
Profesor: VALENTIN RETEVOI
Disciplina: EDUCATIE FIZICĂ SI SPORT / RELIGIE – 12 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
7-8 | SPIR | SPIR | SPIR | SPIR | |
8-9 | XI B | XIA | |||
9-10 | XIIB | XIIA | |||
10-11 | IXA | XB | |||
11-12 | XA | ||||
12-13 | IXB |
Profesor: DASCĂLU OVIDIU
Disciplina: MUZICĂ/ RELIGIE- 18 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | Spir IX A | Muz IX A | |||
9-10 | Omi XIIA | Spir XI A | |||
10-11 | Cat XI A | ||||
11-12 | Spir X A | Muz X A | |||
12-13 | Muz IX B | Spir XII A | Muz X B | ||
13-14 | Muz XIA | Muz XII A | Muz XI B | Muz XII B | |
14-15 | Ans.Cor IX-XII | Ans.Cor IX-XII | |||
15-16 | Ans.Cor IX-XII | Ans.Cor IX-XII |
Profesor: FRUJINĂ MIRELA
Disciplina : Educatie anteprenorială / Economie – 4 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | Antepr X B | ||||
9-10 | Eco XI B | ||||
10-11 | Antepr X A | ||||
11-12 | Eco XI A |
Profesor: Sorescu Robert-Ionuț
Disciplina : Discipline teologie de specialitate – 19 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | SVT IX B | Muz Bis X A | |||
9-10 | Muz Bis X A | Lat X A | Lat XII A | ||
10-11 | Lat XI A | Muz Bis XII A | SVT X A | ||
11-12 | Muz Bis XI A | Lat IX A | Muz Bis IX A | ||
12-13 | SVT XII A | Muz Bis IX A | SVT XI B | SVT X A | |
13-14 | SVT X B | Muz Bis XI A | SVT XII B | SVT IX A |
Profesor: MIHĂILESCU CORNELIA
Disciplina : Arte plastice – 22 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | ED.ART XII A | SCU X B | DES IX B | DES XI B | |
9-10 | DES XII B | DES X B | SCU XI B | DES X B | |
10-11 | IST.ART IX B | ED VIZ X B | ED VIZ IX B | ||
11-12 | ED VIZ XII B | ED VIZ X A | ED VIZ IX A | DES IX B | ED.ART XI A |
12-13 | SCU XII B | ED.ART XI B | DES XI B | DES XII B | |
13-14 | IST.ART XI B | SCU IX B |
Profesor: DEACONU DANA ELENA
Disciplina : Istorie – 4 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | XII B | ||||
9-10 | XI B | ||||
10-11 | XI A | ||||
11-12 | XII A |
Profesor: DOBRA CARMEN
Disciplina : GEOGRAFIE – 4 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | |||||
9-10 | |||||
10-11 | |||||
11-12 | IX A | ||||
12-13 | |||||
13-14 | IX B | X B | X A |
Profesor: POPESCU IRINA
Disciplina : GEOGRAFIE – 4 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | XII A | ||||
9-10 | XII B | ||||
10-11 | |||||
11-12 | XI B | ||||
12-13 | XI A |
Profesor: GHITA MIHAELA
Disciplina : Arte plastice– 15 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | ST CUL XII B | ST CUL X B | IST ART X B | ||
9-10 | ST CUL IX B | ST CUL XI B | |||
10-11 | ST CUL IX B | ST CUL X B | ST CUL XII B | ||
11-12 | ST TEH XII B | REST IC XI B | ST CUL XII B | ||
12-13 | REST IC XII B | IST ART XII B | ST MAT XI-B | ||
13-14 | ST CUL X B |
Profesor: MURARU MARIAN
Disciplina : FIZICĂ– 4 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | |||||
9-10 | |||||
10-11 | |||||
11-12 | |||||
12-13 | |||||
13-14 | IX A | IX B | IX A | ||
14-15 | IX B |
Profesor: Pr.prof. DUMITRESCU VASILE
Disciplina: RELIGIE ORTODOXĂ – discipline teologice de specialitate – 22 ore
Ora | Luni | Marţi | Miercuri | Joi | Vineri |
8-9 | LIT XII A | DOG XII A | LIT XI A | ||
9-10 | LIT X A | LIT XI A | LIT IX A | DOG XII B | |
10-11 | DOG XI B | DOG X A | DOG XII B | DOG IX A | DOG XII A |
11-12 | GRE IX A | GRE XI A | LIT XII A | GRE X A | LIT IX B |
12-13 | DOG XI A | DOG XI A | GRE XII A | LIT X B | |
13-14 | DOG XI B |